Araçlar

Ambalajlama

Eşyalarınızı Sadece Ambalajlamıyor, Size Verdiğimiz Değerle Sarıyoruz…

İnegöl Evden eve nakliyatta öncü konumdaki firmamız, nakliyatın her aşamasında tüm unsurları dikkate almakta ve sistemli bir çalışma planıyla hareket etmektedir.

Detaylara verdiğimiz önem, ambalajlama/paketleme konusunda da kendini göstermektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri olan ambalajlamadaki başarı, sorunsuz ve hasarsız taşımacılıkta çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Ambalaj, eşyaların korunmasını, temiz kalmasını sağladığı gibi taşınmalarını da kolaylaştırmaktadır.

Özenli ve titiz işçiliğin öne çıktığı bu aşamada, eşyaya uygun ambalaj malzemesi seçimine ve bu malzemelerin dayanıklılığına çok dikkat edilmelidir. Evden eve nakliyatın her aşamasında tüm unsurları dikkate alan ve sistemli bir çalışma planıyla hareket eden firmamız, bu konuda da detaylara verdiği önemle müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktadır.

Güncel bilgilerle desteklenen, pratiğe dayalı eğitim programlarıyla çalışanlarımızın iş becerilerini geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü biliyoruz ki; kullanılan ambalaj malzemelerinin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Bunun yanı sıra o malzemelerle gerektiği gibi paketleme yapma becerisine sahip olunmalıdır.

En yeni bilgilerle donattığımız uzman personelimizle ve evden eve nakliyattaki deneyimlerimizle, sizlere sağlıklı, hasarsız, güven dolu bir taşınma süreci vaat ediyoruz…


HTC Touch HD

HTC Touch - in High Definition. Watch music videos and streaming content in awe-inspiring high definition clarity for a mobile experience you never thought possible. Seductively sleek, the HTC Touch HD provides the next generation of mobile funct..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

iPhone iPhone Sale
20% off
20% off

iPhone

iPhone is a revolutionary new mobile phone that allows you to make a call by simply tapping a name or number in your address book, a favorites list, or a call log. It also automatically syncs all your contacts from a PC, Mac, or Internet service...

80,00TL100,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)